Durų restauravimas

0 +
Metų patirtis
0 +
Restauruotų durų
Pasirinkdami restauruoti duris, Jūs ne tik suteiksite antrą gyvenimą savo durims, sutaupysite pinigų, bet ir prisidėsite prie ekologijos.

Medžio masyvo durų restauracija yra patirties, kruopštumo ir kantrybės reikalaujantis procesas. Daugiau nei 12 metų restauruodami duris išsiugdėme ne tik reikalingus įgūdžius, išbandėme ir atsirinkome pačias geriausias medžiagas ir technikas, bet ir įgijome klientų pasitikėjimą.

Galime užtikrinti kad liksite patenkinti ne tik kokybe, bet ir darbų kaina.

Aukšta kokybė ir gera kaina

Priklausomai nuo poreikio, galime duris ne tik atnaujinti, bet ir pakeisti jų durų dizainą.

Nemokamas transportas

Nemokamas durų paėmimas ir pristatymas po restauracijos visoje Lietuvoje.

Klientų aptarnavimas

Nemokamos specialistų konsultacijos ir pagalba padėsianti apsispręsti.

duru restauravimas

Kogero dažniausiai užduodamas klausimas “kiek kainuoja restauruoti duris?”. Kiekvienų durų defektai yra individualūs kaip ir norimas išgauti rezultatas. Dažnai pasitaiko, kad vizualiai smulkų defektą yra sudėtingiau pašalinti, nei stambų. Tad geriausia, prieš patenkant durims į “durų rojų”, jas pamatyti gyvai. Tačiau betkokiu atveju kaina prasideda nuo 199€.

Ar verta restauruoti duris?

Autentiškumas

Išsaugojate unikalų, netradicinį ir autentišką durų dizainą. Ko gero durys, kurias svarstote restauruoti turi savo istoriją.

Ekologija

Ne išmesdami ir užsakydami naujas, o nusprendę restauruoti duris, elgiates socialiai atsakingai. Suteikdami senoms durims antrą gyvenimą, Jūs ne tik prisidedate prie taršos mažinimo, bet ir išsaugojate medį, kuris būtų skirtas naujų durų gamybai.

Kaina

Durų restauracijos kaina bene svarbiausias elementas priimant sprendimą, kur padėti kablelį teiginyje „remontuoti neverta išmesti“. Kiekvienų durų restauracija yra individuali, tačiau dažniausiai restauruoti medžio masyvo duris kainuoja keletą kartų pigiau, nei pirkti naujas duris.

Restauruotos durys

Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart