geros lauko durys

Kokio tipo lauko duris pasirinkti?

Kaip pagrindinės lauko durys į jūsų namus, jūsų lauko durys yra būtinos norint susidaryti pirmąjį įspūdį apie jūsų namus, pažaboti patrauklumą ir užtikrinti jūsų namų saugumą.

Jūsų lauko durys yra ne tik lauko durys, jos taip pat turi atitikti jūsų koridorių ar verandą ir jūsų namų stilių. Svarbu ne tik išvaizda; Jūsų lauko durys yra jūsų namų saugumo dalis, taip pat galimas šilumos nuostolių šaltinis – į visa tai reikia atsižvelgti, kai ieškote geriausio lauko durų tipo.

Kodėl pirkti naujas lauko duris?

Jei dėl esamų lauko durų jūsų namas mažiau taupo energiją arba daro įtaką jūsų namų saugumui, svarbu pradėti ieškoti kitų.

Kitos praktinės priežastys pakeisti lauko duris, įskaitant esamas duris, kurios prilimpa arba nebeatitinka jūsų gyvenimo būdo ar jūsų namų išvaizdos.

Kadangi tai yra pagrindinė jūsų nuosavybės fasado ypatybė, jūsų priežastys pirkti naujas priekines duris gali būti labiau sutelktos į jų dizainą. Galbūt jūsų durų stilius yra pasenęs arba stiklainiai atitinka jūsų namų amžių ir išvaizdą.

GERIAUSIŲ LAUKO DURŲ PASIRINKIMAS SAVO NAMAMS

Yra daugybė priekinių durų stilių ir dizainų, įskaitant versijas, pagamintas iš tradicinių medžiagų, tokių kaip mediena, arba modernių kompozitinių ar uPVC variantų.

Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis naujas įėjimo duris, yra tai, koks durų tipas ir stilius geriausiai atitinka jūsų turtą ir pageidavimus. Tai priklausys nuo jūsų namų stiliaus, pavyzdžiui, užmiesčio kotedžo ar šiuolaikinio namo, turite derinti savo namų išvaizdą su gerai veikiančių lauko durų tipu.

Jūs netgi galite pasirinkti skirtingų dydžių lauko duris arba įrengti dvivėres duris arba duris su šoniniais žibintais, kad įėjimas į jūsų namus būtų įspūdingas!

Norint pasirinkti tinkamas duris savo namams, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

MEDŽIAGOS
Jūsų pasirinktas lauko durų stilius vaidina svarbų vaidmenį sprendžiant, iš kokios medžiagos jos turėtų būti pagamintos, tačiau jūsų biudžetas taip pat gali turėti įtakos šiam sprendimui.

UPVC DURYS
uVPC durys yra puikus pasirinkimas, nereikalaujantis priežiūros ir yra įvairių dizainų ir įvairių kainų. Geriausiai pagamintose uPVC duryse taip pat sumontuoti naujausi užrakinimo mechanizmai.

Šiuolaikiniams namams minimalistinės uPVC durys gali pasiūlyti puikų sprendimą, nors dabar yra ir sudėtingesnių variantų, ypač dėl to, kad jų yra tiek daug spalvų variantų.

PRIVALUMAI
uPVC durys turi daug privalumų, kai montuojamos jūsų namuose:

Mažai priežiūros
Aukštas šiluminis efektyvumas
Saugus
Maža kaina, palyginti su kitomis medžiagomis
MINUSAI
Taip pat reikėtų atsižvelgti į uPVC priekinių durų trūkumus:

Nelankstus rankenų, durų baldų ir spynų keitimo atžvilgiu
Laikui bėgant gali sugesti, todėl nėra tokios ilgaamžės kaip kitos medžiagos
Netinka tradicinėms savybėms
Stilių pasirinkimas ribotas

Medinės lauko durys – tradicinis, patikimas ir solidus pasirinkimas Jūsų lauko durims. Tačiau reikia žinoti, kad pigesni spygliuočių medienos gaminiai nėra tokie tvirti ar ilgaamžiai kaip kietmedžio durys. Gražiai pagamintos medinės priekinės durys paprastai yra kainos skalės viršuje, tačiau nauda gerokai viršija išlaidas, jei turite tinkamą biudžetą.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad juos reikės reguliariai prižiūrėti, kad mediena būtų geriausios būklės.

PRIVALUMAI
Medinių priekinių durų montavimo privalumai yra šie:

Estetika, kuri tiks prie bet kokio stiliaus namų, tiek tradicinių, tiek modernių
Tvirtas ir saugus, kai pagamintas naudojant aukštos kokybės medžiagą
Universalus
Galima lengvai suremontuoti
Termiškai efektyvus
MINUSAI
Nors medinės lauko durys turi daug privalumų, yra ir trūkumų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamas duris, įskaitant:

Didelė kaina dėl naudojamų medžiagų
Jei naudojamos žemos kokybės medžiagos, jos gali būti skersvėjų ir lengvai įsilaužiamos.


DURŲ ROJAUS MEDINMEDINIŲ LAUKO DURŲ Asortimentas YRA GALIMYBĖS IR DYDŽIŲ.

KOMPOZICINĖS DURYS
Galite įsigyti medinių durų arba sudėtinių priekinių durų, kuriose tradicinis dizainas derinamas ir stipresnis. Kas yra sudėtinės durys? Tai medžiaga, pagaminta maišant stiklu sustiprintą pluoštą su kietomis putomis, kurios vėliau sutvirtinamos plienine arba medine šerdimi.

Kai kurie namų savininkai taip pat nurodo aliuminio arba plienines priekines duris, kad būtų užtikrintas aukšto saugumo lygio įėjimas arba būtų optimizuotas moderniausias dizainas. Tačiau jie paprastai yra brangesni ir sunkesni nei alternatyvos.

PRIVALUMAI
Kompozitinių durų pranašumai yra šie:

Itin saugus
Nereikalauja reguliarios priežiūros
Itin energetiškai efektyvus
Platus variantų ir stilių pasirinkimas
MINUSAI
Prieš montuodami jas savo namuose, taip pat turėtumėte apsvarstyti kompozitinių lauko durų trūkumus:

Brangesnis nei kitos medžiagos.

Viena iš populiariausių lauko durų puošybos savybių yra įstiklintos plokštės, tai gali būti skaidrus, matinis ar nepermatomas stiklas.

Jei jūsų prieškambaris tamsus, tai puikus būdas įnešti daugiau šviesos. Kai kurie žmonės naudoja skaidrų stiklą priekinėse duryse, kad patikrintų skambinančiojo tapatybę, o kiti pasirenka matinį stiklą, kad išlaikytų privatumą ir gautų naudos iš papildomo apšvietimo namuose.

Jei nenaudojate tinkamo tipo stiklų, tai gali tapti jūsų namų saugumo problema, todėl labai svarbu pasirinkti gaminį su grūdintu apsauginiu stiklu, kad nepadidintumėte savo namų pažeidžiamumo įsilaužimo ar įsilaužimo atveju. atsitiktinis stiklo plokščių pažeidimas.

„Vufold“ mūsų „Ultimate Grey“ ir „Ultimate Oak“ priekinių durų asortimente yra įvairių stiklinimo variantų, todėl kiekviename namuose rasite ką nors. Mūsų priekinėse duryse naudojamas dvigubas, grūdintas apsauginis stiklas, užtikrinantis jūsų namų saugumą, tuo pačiu padidinant natūralios šviesos kiekį jūsų namuose.

Jei norite sužinoti daugiau apie savo lauko durų stiklinimo galimybes, perskaitykite mūsų vadovą.

ŠILUMAS EFEKTYVUMAS
Kad ir kokio tipo priekines duris pasirinktumėte, būtina pirkti iš patikimo priekinių durų tiekėjo. Jūsų durys turi puikiai tilpti į staktą, o naudojamos medžiagos turi būti pakankamai elastingos, kad veiktų kaip šilumos barjeras. Priešingu atveju prarasite šilumą nuo priekinių durų, net kai jos uždarytos!

SAUGUMAS
Geriausio tipo priekinės durys atrodo gerai ir išlaiko šilumą, o kartu veikia kaip apsaugos priemonė. Jau aptarėme įstiklintų įėjimo durų privalumus ir trūkumus, tačiau reikia rasti ir tokias priekines duris, kurios buvo optimizuotos saugumui kitais būdais.

Patikrinkite, ar užrakto sistema atitinka naujausias namų saugumo rekomendacijas. Labai rekomenduojama, kad priekinės durys turėtų dvi užrakinimo parinktis, įskaitant užraktą.

Dėmesys detalėms taip pat svarbus renkantis tinkamą jūsų lauko durų apkaustą ir priedus. Pavyzdžiui, ar durų rankenos ir pašto dėžutės yra sukurtos taip, kad jūsų namai būtų saugūs?

Durų rėmas taip pat svarbus! Užrakintos priekinės durys nėra labai naudingos, jei organizuoti nusikaltėliai gali lengvai iškelti visą daiktą iš savo būsto sistemos.

GARANTIJA
Geriausiai pagamintos priekinės durys iš rekomenduojamo durų tiekėjo standartiškai turėtų turėti tam tikras garantines funkcijas. Tai turėtų apimti, pavyzdžiui, pasirengimą pakeisti mechanizmus, jei jie sugenda per pagrįstą garantijos laikotarpį. Taip pat svarbu išsiaiškinti, ar galite užtikrinti visišką pakeitimą, jei turite kokių nors priežasčių būti nepatenkinti naujomis priekinėmis durimis.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip pasirinkti geriausio tipo lauko duris savo namams, susisiekite su mūsų ekspertų komanda šiandien.